Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centras

11 / 20 / 2023

DJI 0735

Apsilankymas gydymo įstaigoje dėl vienokių ar kitokių priežasčių yra neišvengiamas beveik kiekvienam žmogui. Esame dėkingi Pakruojo miesto ir rajono žmonėms, kurie renkasi Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą (toliau - Pakruojo PSPC), čia dirbančius gydytojus, slaugytojus, kad patiki svarbiausią turtą – sveikatą.

Mūsų įstaigoje dirbantis medicinos personalas atsakingai žiūri į savo darbą, nuolat kelia kvalifikaciją, konsultuojasi ir bendrauja tarpusavyje.

Pakruojo PSPC dirba kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 iki 18:00. Čia pacientus konsultuoja šeimos gydytojai, chirurgas, vaikų ligų gydytojai, ginekologė, turime Psichikos sveikatos centrą, kuriame dirba psichiatrė, psichologės, socialinė darbuotoja, taip pat įstaigoje teikiamos puikios odontologinės paslaugos. Į Pakruojo PSPC sudėtį įeina ne tik poliklinika, bet ir miestelių ambulatorijos, medicinos punktai.

Vienas svarbiausių kiekvienam pacientui yra šeimos gydytojas, todėl norime priminti visiems ne tik tai, kodėl verta rinktis Pakruojo PSPC, kokios paslaugos čia teikiamos, bet ir supažindinti su įstaigoje dirbančiais šeimos gydytojais. Jų šiuo metu turime 9. Jau 37 metus Pakruojo PSPC dirba ir pacientus konsultuoja puiki gydytoja Janina Reinikovienė. Dar ilgesnę darbo patirtį, net 45 metus, turi šeimos gydytoja Audronė Dervinienė, o Linkuvos ambulatorijoje kiek daugiau nei 38 metus darbuojasi gydytoja Joana Pavarotnikienė. Be ilgą darbo patirtį turinčių senbuvių, Pakruojo PSPC jau 5 metus sėkmingai pacientus konsultuoja ir gydo Marius Šilinskis. Tiesa, kurį laiką jis dirba ir Lygumų ambulatorijoje. 6 metus pas mus dirba gydytoja Ieva Šablinskaitė-Liberienė (kurios labai laukiame grįžtančios ir vaikelio auginimo atostogų). Rozalimo ambulatorijoje šiek tiek daugiau nei du metus sėkmingai dirba ir pacientų pasitikėjimą jau spėjo pelnyti gydytoja Eglė Rapalavičienė. Taip pat į darbą greitai ir sėkmingai įsivažiavo jauna gydytoja Miglė Jarašūnaitė, kuri Pakruojo PSPC ir Žeimelio ambulatorijoje dirba nuo 2022 metų vasaros. O šių metų vasarą prie kolektyvo prisijungė ilgą darbo patirtį turintis ir kituose miestuose dirbęs šeimos gydytojas Valdas Mikalskis bei rezidentė Saulė Cyrolytė, kuri kol kas labai padeda mūsų gydytojams nuotoliniu būdu.

Pakruojo PSPC pacientai turi teisę pasirinkti norimą šeimos gydytoją. Puikiai suprantama, kad kiekvienas žmogus skirtingas, skiriasi lūkesčiai, norai, charakteris, tad ir gydytojai skirtingi, tiek amžiumi, tiek požiūriu, patirtimi.

Norime, kad kiekvienas pacientas po vizito poliklinikoje liktų kiek įmanoma labiau patenkintas, prie to labai prisideda bendra atmosfera ir mūsų puikios, labai empatiškos ir patikimos slaugytojos, kurios ne tik padeda gydytojui, bet atlieką daug atsakingų darbų, rimtai žiūri į kiekvieną žmogų, stengiasi padėti, jei reikia ir nuraminti, nukreipti tinkamu keliu.

Svarbu paminėti, kad įstaigoje didelį dėmesį skiriame ligų prevencijai. Lietuvoje yra vykdomos 5 nemokamos prevencinės programos, pagal kurias žmonės skatinami reguliariai tikrintis. Pacientai informuojami ne tik vizito įstaigoje metu, bet ir telefonu kviečiami atvykti pasitikrinti profilaktiškai.

Ne kartą minėjome ir slaugos paslaugas į namus, kuomet pacientai, kuriems tokios paslaugos reikalingos, gauna gydytojo siuntimą ir yra lankomi namuose. Esant poreikiui, į namus vyksta slaugytojos, slaugytojų padėjėjos, kineziterapiautės.

Registruotis vizitui pas Pakruojo PSPC šeimos gydytojus ar gydytojus specialistus galima registratūros tel. Nr.: (8 421) 69 046, per išankstinės pacientų registracijos sistemą (https://www.esveikata.lt/ipr) arba atvykus į įstaigą.

Elektroninį prašymą persirašyti pas gydytoją galima pateikti paspaudus ant šios nuorodos: https://e-pacientas.lt/subscription/1086244

Norint atlikti prisirašymą, reikalingas tapatybės patvirtinimas. Patvirtinti tapatybę galima naudojantis SMART-ID arba elektroniniu parašu.

Prisirašyti galite ir atvykę į poliklinikos registratūrą su asmens dokumentu.

Ačiū, kad pasitikite!

Visos naujienos Visos naujienos