Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Veiklos sritys

Viešoji įstaiga Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centras pagal Sveikatos priežiūros įstaigų įstatyme nustatytą nomenklatūrą yra Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos iš Pakruojo rajono savivaldybės turto ir lėšų įsteigta viešoji asmens sveikatos priežiūros ne pelno siekianti įstaiga, teikianti asmens sveikatos priežiūros paslaugas pagal sutartis su užsakovais.

Įstaiga savo veikloje vadovaujasi LR Konstitucija, Sveikatos priežiūros įstaigų, Viešųjų įstaigų, Sveikatos draudimo ir kt. įstatymais bei teisės aktais, o taip pat VšĮ Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros įstatais.

Įstaiga paslaugas teikia pacientams pagal sudarytą asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir apmokėjimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto (toliau PSDF) sutartį su Šiaulių teritorine ligonių kasa, juridiniams ir fiziniams asmenims, kurie už sutektas asmens sveikatos priežiūros paslaugas moka patys.

Pagrindinė įstaigos veikla – teikti specializuotas bei kvalifikuotas pirminio, lygio ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas, užtikrinti teikiamų paslaugų saugumą, efektyvumą, tinkamumą ir kokybę, pildyti medicininę dokumentaciją, skelbti išsamią ir pacientui suprantamą informaciją apie asmens sveikatos priežiūros paslaugų sąrašą, teikimo tvarką ir sąlygas.

Įstaiga turi licencijas visuomenės sveikatos priežiūros veiklai vykdyti. Nuo 2015 m. gruodžio 1 d. ir teikia visuomenės sveikatos priežiūros, privalomųjų higienos įgūdžių, privalomojo pirmosios pagalbos, privalomojo mokymo apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai mokymo paslaugas.

Registracija telefonu

Skambinkite

Darbo dienomis 8:0018:00

 

(8 421) 69 046

Registracija esveikata.lt

Registruotis Išankstinės pacientų registracijos informacinės sistemos pagalba

 

esveikata.lt

Prisirašymas gydytis

Jeigu norite prisirašyti Pakruojo PSPC arba pakeisti šeimos gydytoją

 

e-pacientas.lt

Karjeros galimybės

Siūlome darbą šeimos gydytojui (-ai), odontologo padėjėjai (-ui)

Plačiau