Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Pakruojo PSPC kolektyvas į pensiją išlydi šeimos gydytoją Prancišką Lopetienę.

01 / 27 / 2023

Sausio mėnesio pabaigoje Pakruojo PSPC kolektyvas į pensiją išlydi ilgametę, daugelio puikiai žinomą ir mylimą šeimos gydytoją Prancišką Lopetienę.

P. Lopetiene

Gydytoja mūsų įstaigoje dirbti pradėjo dar 1985 metais, taigi kartu su poliklinikos kolektyvu praleido beveik 38 metus. Didelę dalį savo gyvenimo ir laiko ji padovanojo Pakruojo krašto žmonėms, taip pat ir Lygumų apylinkių, nes kelis kartus per savaitę vyko dirbti ir į miestelio ambulatoriją. Per visus šiuos metus gydytoja Lopetienė neabejotinai tapo neatsiejama įstaigos ir daugybės rajono gyventojų, šeimų gyvenimo dalimi, nes šeimos gydytojas – tai pirmoji grandis, asmuo, kuriuo pasitikime, kuriam pirmiausia patikime savo sveikatos problemas.

Pakruojo PSPC direktorius ir visas kolektyvas dėkoja gydytojai už jos indėlį, įdėtą darbą, buvimą kartu. Linkime gražaus naujo gyvenimo etapo, stiprios sveikatos, naujų patirčių ir žinoma prasmingo, kokybiško laiko sau.

Informacija gydytojos Pranciškos Lopetienės pacientams:

  • Nuo vasario mėnesio į Lygumų ambulatoriją pirmadieniais ir trečiadieniais dirbti vyks šeimos gydytojas Marius Šilinskis.
  • Norintys prisirašyti prie kito šeimos gydytojo, galės tai padaryti vizito poliklinikoje metu.
  • Taip pat, norint persirašyti, galima pateikti elektroninį prašymą puslapyje e-pacientas.lt arba tiesiog paspausti ant šios nuorodos https://e-pacientas.lt/Subscription/1086244

Čia patvirtinsite tapatybę, prisijungę matysite savo duomenis ir galėsite pasirinkti norimą šeimos gydytoją.

Visos naujienos Visos naujienos