Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Pakruojo PSPC gali džiaugtis turėdamas puikų jauną šeimos gydytoją Marių Šilinskį

10 / 27 / 2020

Marius Silinskis

Jau beveik du metus, nuo 2018 metų gruodžio mėnesio, Pakruojo PSPC  gali džiaugtis turėdamas puikų jauną šeimos gydytoją Marių Šilinskį. Marius yra pakruojietis, čia augo, baigė mokyklą. Daug gydytojų jo šeimoje nėra, tačiau mama ir močiutė akušerės. Nuo vaikystės gydytojui labai patiko gamtos mokslai.  Įdomu jam buvo tai, kad ką išmoksti, gali panaudoti praktikoje. Tiesa, maždaug nuo 7 klasės Marius svajojo apie farmacininko specialybę, tačiau vyresni draugai papasakojo apie medicinos mokslų subtilybes, anatomiją, ir to užteko, kad jis apsisprestų rinktis mediciną.

Gydytojas studijavo Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Šeimos gydytojo specializaciją pasirinko, nes labai mėgsta bendrauti su žmonėmis. Pasak gydytojo, šiame darbe nėra monotonijos, nėra reikalinga ir specifinė įranga, visada esi priverstas atnaujinti žinias. Po studijų baigimo gydytojas Marius dirbo Skuode. Paklaustas kodėl pasirinko būtent šį miestą, jis pasakoja, kad nenorėjo dirbti didmiestyje, labiau traukė mažesni miesteliai, kur glaudi bendruomenė, žmonės vieni kitus geriau pažįsta, pasitiki. Nors Skuode nebuvo blogai, ten puikiai sutarė su kolektyvu, rasdavo užsiėmimų ir po darbo.  Gavęs Pakruojo PSPC direktoriaus pasiūlymą dirbti Pakruojyje, Marius net nesuabejojo ir grįžo į gimtąjį miestą. Pradėti dirbti Pakruojyje buvo lengva, nes gydytojui nekyla sunkumų bendraujant, o ir dalį personalo jau pažinojo.

Žinoma, visas gydytojo gyvenimas nėra vien tik darbas, Marius turi hobį – važinėja motociklu. Dažnai, ypač vasarą,  ir į darbą Žeimelio ambulatorijoje jis vyksta su motociklu. Būtent Žeimelio ambulatorijoje gydytojas praleidžia nemažai darbo laiko, nes daugiau nei pusė jo pacientų yra ten. Ambulatorija nėra didelė, dirba tik jis – šeimos gydytojas ir odontologė.  Pasak gydytojo, darbas Pakruojyje ir Žeimelyje skiriasi. Skirtingas pacientų amžius, skirtingos ir problemos. Žeimelyje daugiau pensijinio amžiaus pacientų ir vaikų. Kadangi, Žeimelio ambulatorijoje daugiau specialistų nėra, negali skubiai nukreipti į kitą kabinetą, sprendimus tenka priimti pačiam ir tai daryti itin atsakingai.

Kaip jau buvo minėta, šeimos gydytojui Mariui svarbu nuolat atnaujinti žinias, tobulėti, greitai ir efektyviai spręsti sveikatos problemas. Gydytojas yra motyvuotas, visados geros nuotaikos ir savo pacientus po vizitų stengiasi išleisti tik gerai nusiteikusius.

Gydytojo Mariaus Šilinskio darbo laikas:

Pakruojo PSPC

            I    08:00–13:00
           II    --nedirba---
          III    08:00–13:00
         IV    13:00–17:00
          V    --nedirba---

Žeimelio ambulatorija

            I    15:00–18:00
           II    08:00–13:00
          III    15:00–18:00
          IV    --nedirba---
          V    08:00–13:00

Visos naujienos Visos naujienos