Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Išleistuvės ir padėka GMP komandai

07 / 07 / 2023

DSC 0085

Praėjusio mėnesio pabaigoje Pakruojo rajono PSPC kolektyvas ir rajono meras su gražiu jubiliejumi sveikino ir tuo pačiu į naują, kitokį gyvenimo etapą išlydėjo ilgametę, mylimą Greitosios medicinos pagalbos (GPM) slaugos specialistę Jolitą Jaseliūnienę.

J.Jaseliūnienė kilusi iš Pasvalio, 1984 metais ji baigė mokslus Panevėžyje, A.Domaševičiaus medicinos mokykloje. Kurį laiką teko dirbti Vilkaviškio rajone, felčerių punkte, o 1985 metais gyvenimas atvedė į Pakruojį. Čia ji dirbo net 38 metus, tad didžiąją gyvenimo dalį Jolita atidavė mūsų rajonui ir tiesiogine prasme gelbėjo žmonių gyvybes.

DSC 0128

Tik atvykusi į Pakruojį, jauna medikė gavo vyr. felčerės darbą, o ja buvo net 15 metų. Per tiek metų darbe buvo tikrai visko: keitėsi net keli vadovai, kolektyvo nariai, automobiliai, įranga net darbo patalpos. Žinoma, per visus darbo metus daugybė įsimintinų įvykių, kurie ir linksmi, ir liūdni, ir kurioziški. Visgi, vienas įsimintiniausių - avarija, kuri įvyko daugiau nei prieš 20 metų, jos metu Jolitai teko patirti labai sunkius sužalojimus, kurie nepasimiršta iki šiol. Nepaisant visko, po ilgo gydymo ji grįžo į darbą ir toliau ėjo pasirinktu keliu.

Dabar, kaip pati sako, atėjo laikas lauktam poilsiui, mėgiamoms veiklomis. Namuose Jolita Jaseliūnienė turi kiemą, sodą, kur reikia įdėti nemažai darbo, augina gėles, svajoja apie žiemas su knyga prie židinio, keliones, įdomius renginius, kuriems dabar taip pat bus daugiau laiko. Manome, kad medikė to tikrai nusipelnė su kaupu ir linkime kokybiško laiko, o svarbiausia sveikatos!

DSC 0130

Taip pat primename, kad nuo 2023 metų liepos 1 dienos įsigaliojo GMP centralizavimo įstatymas. Medikai liks tose pačiose patalpose, toliau teiks pagalbą rajono žmonėms, tačiau nebebus pavaldūs Pakruojo PSPC. Tad, padėkojome ir atsisveikinome su GMP komanda bei linkime sėkmės tęsiant prasmingus darbus!

Visos naujienos Visos naujienos