Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Informuojame apie registratūros darbo organizavimą

08 / 19 / 2020

Viešoji įstaiga Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centras informuoja, kad Pakruojo poliklinikoje yra įdiegta išmani skambučių valdymo sistema. Jos dėka skambinantieji laukia virtualioje laukimo eilėje ir registratorei baigus pokalbį su prieš tai skambinusiuoju yra sujungiami, todėl prašome būti kantriems ir nepadėti ragelio. Išmanūs registratūros telefonai mato praleistus skambučius ir registratorė turi galimybę perskambinti pacientams, todėl nepavykus susiekti, tą su Jumis padarys patys registratūros darbuotojai. Norime priminti, kad užsiregistravus nuotolinei gydytojo ar slaugytojo konsultacijai su Jumis susisieks patys specialistai, Jums skambinti patiems nebereikia. Kad procesas vyktų sklandžiau, norime priminti, kaip nuotolinės gydytojų ir slaugytojų konsultacijos vykdomos:

1. Nuotolinė konsultacija vykdoma telefonu, kai pacientui skambina gydytojas arba slaugytoja (dažniausiai – į mobilųjį telefoną). Paskirtu laiku laukite skambučio.

2. Turite būti namuose arba tokioje aplinkoje, kurioje galėsite be triukšmo kalbėtis su gydytoju. Gali būti, kad gydytojas paskambins šiek tiek anksčiau arba vėliau.

3. Būkite pasiruošę telefoną. Jis turi būti įkrautas, kad pokalbio metu neišsikrautų baterija ir pokalbis netikėtai nenutrūktų. Jeigu neseniai pradėjote naudotis mobiliuoju telefonu, įsitikinkite, kad mokate atsiliepti į skambutį, patikrinkite, ar pats telefonas apskritai nesugedęs.

4. Iš anksto apgalvokite, ko norėsite paklausti gydytojo – ar atsirado naujų nusiskundimų, ar baigėsi vaistai, ar norite atlikti tyrimus. Atminkite, kad nuotolinės konsultacijos laikas yra labai ribotas, vieno skambučio metu gydytojas nebus pajėgus aptarti visų Jums rūpimų klausimų ir įvykdyti visus Jūsų pageidavimus.

5. Nuotolinei konsultacijai registruojamas 1 pacientas. Vadinasi, nuotolinė konsultacija yra skirta Jums ir TIK JUMS. Nuotolinės Konsultacijos metu gydytojas neturi galimybių konsultuoti dėl Jūsų vaikų/vyro/žmonos/tėvų ar kitų asmenų sveikatos problemų.

6. Jeigu neseniai buvote gydomas ligoninėje ar konsultavotės/atlikote tyrimus kitoje įstaigoje negu dirba Jūsų šeimos gydytojas (ar bet kuris gydytojas, kuris teikia/teiks Jums Nuotolinę Konsultaciją), būkite pasiruošę po ranka visus turimus išrašus ir kitus dokumentus, susijusius su tuo gydymu ligoninėje ar konsultacija/tyrimais. Gali būti, kad gydytojas paprašys perskaityti kokią nors informaciją iš tų dokumentų. Tų dokumentų Nuotolinės Konsultacijos metu dar gali nebūti centrinėje E. sveikatos sistemoje, taigi gydytojas neturės galimybės jų peržiūrėti savo kompiuteryje.

7. Būkite pasiruošęs (turėkite po ranka rašymo priemonę ir popieriaus) užsirašyti informaciją, kurią gausite iš gydytojo nuotolinės konsultacijos metu. Pavyzdžiui, kada esate užregistruotas kitai konsultacijai, kaip pasiruošti gydytojo paskirtiems kraujo ar kitiems tyrimams ir panašiai. Informaciją apie konsultacijų/tyrimų datas turėsite pasižymėti.

8. Jeigu esate registruotas ne gydytojo, o slaugytojo nuotolinei konsultacijai, atminkite, kad slaugytoja gali atlikti kai kuriuos veiksmus be gydytojo nurodymų (pavyzdžiui, paskirti kai kuriuos kraujo tyrimus, pratęsti anksčiau vartotus vaistus). Tačiau slaugytoja negali išspręsti klausimų, kuriuos gali spręsti tik gydytojas – išrašyti siuntimus specialistų konsultacijai, naujai paskirti gydymą ūmios ligos atveju. Taigi gali būti, kad slaugytojo teikiamos nuotolinės konsultacijos metu būsite nukreiptas gydytojo konsultacijai tą pačią dieną (jeigu tai įmanoma) arba būsite užregistruotas kitai dienai gydytojo nuotolinei konsultacijai.

9. Kartais dėl svarbių priežasčių nuotolinė konsultacija gali būti atšaukta ar pakeistas jos laikas. Jeigu nuotolinė konsultacija buvo atšaukta, gali būti, kad greitu laiku sulauksite skambučio iš gydymo įstaigos ir bus pasiūlytas kitas Jums priimtinas laikas.

Linkime visiems kantrybės ir sveikatos!

Pakruojo poliklinika:

  • Suaugusiųjų registracija 8-421 69046
  • Vaikų registracija 8-421 69048
  • Psichikos sveikatos centras 8-421 69049

Ambulatorijos:

  • Upės g. 6, Rozalimas 8-421 43285
  • Parko g. 4, Linkuva 8-421 64266
  • Šliavo g. 6, Žeimelis 8-421 45183
  • Naujamiesčio g. 5, Lygumai 8-421 43696

 

                                                                                Pakruojo PSPC administracija

Visos naujienos Visos naujienos