Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Albertas Vaitkevičius. Garbus darbo jubiliejus ir išleistuvės

07 / 24 / 2023

Šių metų liepos 10 dieną - lygiai 50 metų, kai Pakruojo PSPC darbą pradėjo gydytojas odontologas chirurgas Albertas Vaitkevičius. Tikrai retai tenka sutikti žmogų, kuris vienoje darbo vietoje dirba tokį įspūdingai ilgą laiką ir jam tas darbas nenusibosta. Tiesa, šią vasarą, minėdamas gražią sukaktį, jis apsisprendė, kad jau gana, įstaigai ir darbui atiduota daug laiko, o dabar atėjo laikas sau.

20230721 132535

Odontologas A.Vaitkevičius valstiečių sūnus iš Ukmergės rajono. Ten jis ėjo į mokyklą, baigė 7 klases, o nuo 1960 metų mokėsi Panevėžio rajone, Ramygaloje, kur pabaigė gimnaziją. Tuomet nusprendė rinktis mediko kelią, tad įstojo į Kauno medicinos institutą, tuometinį Stomatologijos fakultetą. Deja, po mėnesio gydytojas buvo iškviestas tarnauti tarybinėje armijoje, kurioje privalėjo praleisti 3 metus. Laikas praleistas armijoje nenuslopino noro tapti gydytoju odontologu, tad grįžęs jis pateikė prašymą tęsti mokslus. 1973 metais Albertas Vaitkevičius baigė studijas, Po studijų rinkosi vietą, kurioje dirbs, o traukė Šiaurės Lietuva. Čia buvo kelios įstaigos, tačiau tuometinė Pakruojo poliklinikos vyr. gydytoja Lapinskienė įkalbino jį pasilikti Pakruojyje.

received 6386673474720177

Pasak A.Vaitkevičiaus, prieš 50 metų Pakruojis ir poliklinika atrodė visai kitaip. Vaizdas tuo metu nelabai džiugino, poliklinikoje trūko įrangos, trūko darbuotojų, nebuvo patogumų, o darbo buvo labai daug. Visgi, po trijų darbo metų jis nusprendė čia likti, nes itin susibičiuliavo su poliklinikos kolektyvu. Sąlygos įstaigoje po truputį gerėjo, o dabar jau nieko netrūksta. Dirbti per tiek metų teko net prie 7 vadovų. Iš pradžių gydytojas dirbo kaip odontologas, laikui bėgant tobulėjo, kai tik reikėjo, visada prisitaikydavo, vykdavo mokytis, pavyzdžiui, vėliau pradėjo dirbti ortodontu. Kaip A.Vaitkevičius sako: kur jo reikėjo, ten ir eidavo. Iki šiol gydytojas dirbo burnos chirurgu ir protezavime. Tad, didžiausią malonumą darbe kelia galimybė padėti žmogui atsikratyti skausmo ir tiesiog didelis noras dirbti. Ilgametė patirtis kartais laidžia tik pažiūrėjus į žmogų, suprasti su kokia bėda jis atėjo ir pradėti ją spręsti. Odontologas Vaitkevičius pripažįsta, kad jam malonu keltis anksti ryte, keliauti į darbo vietą, jaustis reikalingu, nuolat galvoti, bendrauti, veikti.

Žinoma, išeiti iš darbo, kuris tapęs gyvenimo dalimi, šiek tiek liūdna. Taip pat įdomu ar nebus gydytojui nuobodu išėjus į pensiją, nes jo charakteris toks, kad negali sėdėti vietoje. Tačiau jis nenusiteikęs vien ramiai būti namuose. Dažniau aplankys anūkus, kuriuos turi 4, daugiau pakeliaus po Lietuvą, galbūt ir Latviją, skaitys daugiau knygų.

Tad sveikiname Albertą Vaitkevičių su gražiu darbo jubiliejumi ir linkime didžiausios sėkmės kitokiame gyvenimo etape, o ypač geros sveikatos!

Chirurginiame ir protezavimo kabinete gydytoją pakeis gyd. odontologas Giedrius Umantas, kuris darbus pradės nuo rugpjūčio 14 d. Gydytojo darbo grafikas: I, II, III, IV 8-16 val., V 8 -14 val.

Visos naujienos Visos naujienos