Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Sveikatos priežiūros specialistų pagalba, teikiant pagalbą žmonėms, nukentėjusiems nuo karo veiksmų

02 / 28 / 2022

Prasidėjus karo veiksmams Ukrainoje, šios šalies sveikatos apsaugos ministerijos atstovai paprašė pagalbos sveikatos priežiūros srityje. Viena iš įvardytų pagalbos priemonių – sveikatos priežiūros specialistų pagalba, teikiant pagalbą žmonėms, nukentėjusiems nuo karo veiksmų.

Dėl šios priežasties Sveikatos apsaugos ministerija kreipėsi į sveikatos priežiūros įstaigas, prašydami identifikuoti savanorius sveikatos priežiūros specialistus: slaugytojus ir gydytojus, kurie esant poreikiui galėtų vykti į Vakarų Ukrainą padėti ten dirbantiems kolegoms ukrainiečiams.

Preliminari misijos trukmė 10–14 d., misijos dalyviams bus padengtos transportavimo, apgyvendinimo ir kitos su misijos vykdymu susijusios būtinos išlaidos bei mokamas darbo užmokestis.

Prioritetas – misijos dalyvių saugumas, todėl kilus bent menkiausiai grėsmei būtų organizuojamas atsitraukimas ir komandos grįžimas į Lietuvą.

Labai prašome savanorius, norinčius dalyvauti šioje misijoje, informuoti ir registruotis el. paštu: agnius.karmonas@pakpspc.lt

Mes palaikome Ukrainą!

Visos naujienos Visos naujienos