Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Šeimos medicinos Transform

11 / 22 / 2022

Lapkričio 18-20 dienomis Birštone, Eglės sanatorijoje įvyko šeimos medicinos specialistų Transform, į kurį susirinko daugiau nei 300 žmonių!

Transform tikslas – suvienyti šeimos gydytojus. Tuo pačiu paminėtas Šeimos medicinos 30-metis.

Taigi, buvo suorganizuoti trijų dienų trukmės seminarai, diskusijos, dirbtuvės ir susitikimai. Gydytojų forume susirinko ne tik patys šeimos gydytojai, bet ir jų komandos nariai, teisininkai ir sprendimų priėmėjai, sveikatos apsaugos ministerijos atstovai.

IMG 46494292

Vyko diskusijos, kuriose dalyvavo: Sveikatos reikalų komiteto narys Aurelijus Veryga, Ministro Pirmininko patarėja sveikatos apsaugai Živilė Gudlevičienė, vienas iš šeimos medicinos pradininkų prof. Leonas Valius, Santaros klinikų centro vadovė doc. Lina Vencevičienė, Lietuvos bendrosios praktikos gydytojų draugijos prezidentė Sonata Varvuolytė, Lietuvos šeimos gydytojų profesinės sąjungos vadybos narė Alma Astafjeva, Asmens sveikatos departamento direktorė Odeta Vitkūnienė. Diskusijas moderavo žurnalistė, redaktorė, laidų vedėja Rita Miliūtė.  

IMG 46484291

Daug kalbėta apie šeimos medicinos identitetą, asmeninę ir klinikinę lyderystę, šeimos gydytojo komandos įgalinimą. Tarpusavyje dalintasi įkvepiančiomis istorijomis, gerosiomis patirtimis, siekiant kurti vieningą šeimos medicinos bendruomenę.

IMG 46474290

Transform organizavo Lietuvos šeimos gydytojų profesinė sąjunga (LŠGPS), Lietuvos šeimos gydytojų kolegija (LŠGK), Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA). Džiugu, nes viena iš organizatorių - Pakruojo PSPC šeimos gydytoja Eglė Rapalavičienė. Šiokiu tokiu iššūkiu tapo tai, kad renginį reikėjo suorganizuoti vos per porą mėnesių, tačiau įdėjus daug širdies ir pastangų, viskas pavyko puikiai. Šiemet Transform dalyvavo ir dar viena Pakruojo PSPC šeimos gydytoja - Miglė Jarašūnaitė. Tikimasi ir bus siekiama, kad tokie renginiui vyktų reguliariai, kasmet, o ateityje dalyvautų ir daugiau mūsų įstaigos specialistų.

Visos naujienos Visos naujienos