Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Registruotis pas Pakruojo PSPC gydytojus jau galite ir internetu, per išankstinę pacientų registracijos sistemą (IPR IS)

03 / 22 / 2023

Išankstiniam vizitui pas gydytoją galima registruotis internetu per esveikata.lt portalo IPR IS sistemą (https://www.esveikata.lt/ipr). Šią svetainę taip pat galite pasiekti ir per įstaigos internetinę svetainę adresu http://www.pakpspc.lt/ , puslapio viršuje, kampe paspaudę raudoną mygtuką ,,Registracija su esveikata.lt“.

IPR yra susieta su e. sveikatos sistema, todėl patogiau, nuotoliniu būdu galima rezervuoti priėmimo laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete stebėti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją. Užregistruoti konsultacijai pas sveikatos priežiūros specialistus galite ir savo vaikus.

Pacientui registruojantis, pateikiama informacija apie pareigą pranešti gydymo įstaigai, jei jis neatvyks planuotam vizitui. Vizito atšaukimą jis gali pateikti tokiu pačiu būdu kaip ir registravosi į gydymo įstaigą t.y. paskambinęs telefonu ar e-sveikatos portale per išankstinės registracijos sistemą IPR IS. Raginame pacientus tai padaryti kuo anksčiau, kad gydymo įstaiga atlaisvintų rezervuotą laiką kitam pacientui.

Taip pat galima registruotis įprastu būtų, kaip ir iki šiol - atvykti į gydymo įstaigą arba telefonu. 

Prisijungimas prie IPR IS, registracija ir jos atšaukimas

Visos naujienos Visos naujienos