Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Pastiprinimas Pakruojo PSPC

07 / 22 / 2022

Nuo rugpjūčio 1 dienos VšĮ Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro kolektyvą papildys nauja šeimos gydytoja - pakruojietė Miglė Jarašūnaitė.

IMG 4354

Mūsų mieste gydytoja užaugo, čia baigė Pakruojo ,,Atžalyno” gimnaziją, todėl smagu žinoti, kad jauni medikai grįžtą dirbti į gimtąjį kraštą. Miglė pirmoji savo šeimoje pasirinkusi mediko kelią. Nors tai nebuvo jos vaikystės svajonė, visgi mediko darbas suviliojo, nes mokykloje ypač gerai sekėsi biologija, o medicinos mokslas tikrai labai glaudžiai susijęs su biologijos mokslu. Be abejo prisidėjo ir noras padėti žmonėms. Studijų metu buvo kilę minčių eiti reanimatologės keliu, bet galiausiai Miglė pasirinko šeimos gydytojo specializaciją. Šiame darbe ją žavi savotiška ramybė bei tęstinumas, nes nuolat bendraujama su tais pačiais pacientais, užsimezga tam tiktas grįžtamasis ryšys.

Baigusi mokyklą, gydytoja Miglė Jarašūnaitė pasirinko studijas Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universitete, ten baigė medicinos studijų programą. Rezidentūrą ji šiais metais sėkmingai pabaigė Vilniaus universitete. Praktiką atlikto: Santaros klinikose, Vilniaus centro poliklinikoje, Antakalnio poliklinikoje. Taip pat papildomai teko dirbti Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje.

Po darbo gydytoja mėgta atsipalaiduoti užsiimdama aktyvia veikla, ypač patinka bėgimas. Kai yra laiko, smagu sudalyvauti protmūšiuose.

Įdomu tai, kad rezidentūros metu, kurį laiką Miglė dirbo Covid-19 skyriuje, nes kaip tik tuo metu visą pasaulį ir Lietuvą užklupo pandemija. Džiugu, kad darbas neįprastomis sąlygomis neišgąsdino, o tik dar labiau sustiprino norą eiti pasirinktu keliu.

Šeimos gydytoja Miglė Jarašūnaitė dirbti Pakruojo poliklinikoje pradeda nuo rugpjūčio 1 dienos 203 kabinete. Gydytojos darbo grafikas:

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

15-18 val.

8-13 val.

8-13 val.

-

8-13 val.

Gydytoja taip pat dirbs ir Žeimelio ambulatorijoje, kur pakeis gydytoją Marių Šilinskį, kuris pacientus priiminės Pakruojo poliklinikoje. Gydytojų darbo grafikas nuo rugpjūčio 15 d.:

Gyd. Miglės Jarašūnaitės darbo grafikas Žeimelyje:

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

8-13 val.

-

15-18 val.

8-13 val.

-

 

Gyd. Mariaus Šilinskio darbo grafikas Pakruojo poliklinikoje:

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

13-18 val.

8-14 val.

8-14 val.

8-14 val.

8-14 val.

 

Sveikiname Miglę prisijungus prie Pakruojo pirminės sveikatos priežiūros centro kolektyvo ir linkime sėkmės darbe!

                                                                                                                                                                                                                                                   Pakruojo PSPC administracija

Visos naujienos Visos naujienos