Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

PAKRUOJO PSPC PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRAS

12 / 06 / 2022

Psichinė sveikata yra emocinis ir dvasinis atsparumas, kuris leidžia patirti džiaugsmą ir ištverti skausmą, nusivylimą ar liūdesį. Pasak Pasaulio sveikatos organizacijos, asmens psichinės sveikatos lygį lemia socialiniai, psichologiniai ir biologiniai veiksniai. Pavyzdžiui, psichinei sveikatai ypač kenkia smurtas ir nuolatinis socialinis-ekonominis spaudimas, o labiausiai mūsų psichinė sveikata kenčia susidūrus su seksualiniu smurtu. Daugybė žmonių pasaulyje ir Lietuvoje kasdien patiria įvairių psichinės sveikatos problemų, įskaitant stresą ir nerimą, menką savigarbą, valgymo sutrikimus, nesantaiką šeimose ir kt. Ypač psichinė sveikata pablogėja tamsiuoju metų laiku, tuomet slogi nuotaika apima vis daugiau žmonių.

Jeigu jaučiate, kad Jums ar Jūsų artimam reikalinga bet kokia psichologinė pagalba, kviečiame kreiptis į Pakruojo PSPC PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRO specialistus.

Pakruojo PSPC psichikos sveikatos centro komandą sudaro:

  • gydytojas psichiatras;
  • gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras;
  • medicinos psichologės;
  • socialinis darbuotojas;
  • psichikos sveikatos slaugytojos.

Paslaugos, kurios finansuojamos iš PSDF, yra nemokamos.

Registruotis galima tel. Nr.: (8 421) 69 049

Norint užsiregistruoti, šeimos gydytojo siuntimas nėra būtinas.

Kreiptis gali ne tik Pakruojo PSPC prisirašę pacientai, bet visi, kuriems patogu pagal gyvenamąją vietą, reikės tik užpildyti atitinkamos formos prašymą ir pateikti jį registratūroje.

Skubi psichikos sveikatos pagalba teikiama visiems besikreipiantiems asmenims!

Visos naujienos Visos naujienos