Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Pakruojo PSPC naujas gydytojas odontologas

08 / 01 / 2022

Jau šį rugpjūtį prie Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro kolektyvo prisijungia dar vienas puikus gydytojas odontologas Giedrius Umantas.

foto

Gydytojas kilęs iš Kelmės rajono, gražaus Tytuvėnų krašto, kur tyvuliuoja ne vienas ežeras. Giedriaus giminėje gausu įvairių sričių medikų, todėl kur studijuoti baigus mokyklą, tikrai nereikėjo ilgai svarstyti. 1999 metais Kauno medicinos akademijoje (dabar Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) jis įgijo gydytojo odontologo specialybę. Gydytojas turi nemažai darbo patirties, nes jau 23 metus dirba Pasvalyje. 10 metų teko dirbti Pasvalio poliklinikoje, o jau kiek daugiau nei 12 metų savo privačioje odontologijos klinikoje. Visai gydytojo šeimai medicina taip pat nėra svetima. Žmona medikė, vienas iš dviejų sūnų eina tėvo pėdomis ir šiuo metu studijuoja odontologiją Rygoje.

Giedrius Umantas aktyvus, mėgstantis gyvai bendrauti ir visuomeniškas žmogus. Dvi kadencijas jis buvo Pasvalio rajono savivaldybės tarybos nariu. Kai lieka laiko, gydytojas domisi sportu, stebi krepšinio, futbolo varžybas, mėgsta dalyvauti įvairiuose žygiuose.

Pakruojo PSPC gydytojas Giedrius atsidūrė norėdamas pokyčių gyvenime. Jam įdomu susipažinti su naujais žmonėmis, dalintis savo žiniomis, patirtimi ir pačiam išmokti naujų dalykų.

Gydytojo odontologo Giedriaus Umanto darbo laikas:

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

-

-

11-18 val.

8-18val.

-

 

Linkime gydytojui Giedriui sėkmės naujame kolektyve!

 

 Pakruojo PSPC administracija

Visos naujienos Visos naujienos