Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Naujos odontologės Pakruojo PSPC

09 / 09 / 2021

Atėjo ruduo, kuris kaip ir kasmet į daugelio gyvenimus įneša naujų spalvų bei permainų. Ne išimtis ir mūsų įstaiga. Tiesa, permainos įvyko kiek anksčiau. Dar vasaros pradžioje Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą (toliau Pakruojo PSPC) paliko ir toliau profesiniu keliu eiti kitame mieste nusprendė dvi puikios odontologės, tai yra Ernesta Vincevičienė ir Giedrė Ambrazevičiūtė. Tad, linkime joms visokeriopos sėkmės toliau dirbant mėgiamą darbą ir siekiant savo tikslų. Tuo pačiu norime labai pasidžiaugti, kad jau turime dvi naujas, jaunas bei entuziastingas gydytojas odontologes, tai yra: Dovilė Abromavičienė ir Paulė Kazakevičiūtė.

Jau nuo vasaros pradžios mūsų įstaigoje dirba šauni gydytoja odontologė Dovilė Abromavičienė. Tai, kad nori tapti odontologe, ji suprato dar vaikystėje ir niekuomet nesuabejojo dėl savo pasirinkimo. Galbūt šiek tiek įtakos turėjo aplinka, nes jos mama taip pat medikė. Dovilė tikra pakruojietė, o studijas baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Praktiką teko atlikti Kauno klinikose, Panevėžio dantų protezavimo centre, tačiau Dovilę visada traukė gimtasis miestas ir ji nusprendė grįžti dirbti į Pakruojį.

Darbas Pakruojo pirminės sveikatos priežiūros centre gydytojai odontologei labai patinka dėl darnaus, palaikančio kolektyvo, malonios aplinkos. Pacientais ji taip pat džiaugiasi, visus priima su šypsena. Gydytoja Pakruojo pirminės sveikatos priežiūros centre atlieka terapinį dantų gydymą.

Žinoma, Dovilė turi ir kitų gabumų bei pomėgių, yra baigusi muzikos mokyklą, groja pianinu. Ateitį ji sieja tik su odontologija, nes dega noru padėti žmonėms, o gimtajame mieste jaučiasi įsitvirtinusi ir laiminga.

Šią vasarą prie Pakruojo PSPC kolektyvo prisijungė dar viena puiki gydytoja odontologė Paulė Kazakevičiūtė. Ji užaugo ir mokyklą lankė Pakruojyje, vėliau odontologijos studijas su pagyrimu baigė Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Medicininę praktiką Paulė nusprendė atlikti savo gimtąjame mieste. Praktikos metu puikiai sekėsi sutarti su kolektyvu bei pacientais, gydytojai patiko ir įstaigos atmosfera, todėl apsisprendė, kad nori likti dirbti pas mus, padėti savo krašto žmonėms turėti sveikesnes šypsenas.

Įdomu išgirsti, kodėl žmogus pasirenka tam tikrą specialybę, tačiau Paulė dėl savo pasirinkimo vieno atsakymo neturi. Jaunai gydytojai visada patiko menai, darbas reikalaujantis kruopštumo, tad ji nusprendė rinktis odontologo kelią, kuriame tam tikra prasme susipina ir menas, ir medicina. Laisvalaikį gydytoja odontologė mėgsta užsiimti aktyvia veikla, važinėti dviračiu, vaikščioti su šunimi. Nuo meno ji taip pat nenutolo, nes laisvu laiku domisi vizažu.

Taigi, linkime jaunoms gydytojoms sėkmės neprarandant entuziazmo darbe!

 

Dovilės Abromavičienės darbo grafikas

Trečiadienį    8:00 -17:00

Ketvirtadienį  8:00 - 18:00

 

Paulės Kazakevičiūtės darbo grafikas

Pirmadienis    8:00 - 17:00

Antradienis    8:00 - 18:00

Visos naujienos Visos naujienos