Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Naujos odontologės (3)

10 / 21 / 2020

Nuo šių metų balandžio mėnesio Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centras turi puikią gydytoją odontologę  Ernestą Vincevičienę. Gydytoja kilusi iš Kauno, ten augo ir baigė mokyklą. Dėl kelio, kuriuo eis, ji niekada net nesuabejojo, nes Ernestos šeimoje nemažai medikų, kurie parodė puikų pavyzdį savo atsidavimu darbui. Pati gydytoja užaugino dukrą, kuri šiuo metu taip pat studijuoja odontologiją Vokietijos Ruprechto universitete. Tad, nuo vaikystės odontologė save matė tik šioje srityje ir tvirtai ėjo pasirinktu keliu. Kaip pati sako: „Odontologijos fanė iki kaulų smegenų“.

Ernesta Vinceviciene

Gydytoja  baigusi Kauno medicinos akademijos (dabar Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) odontologijos fakultetą. Ernesta Vincevičienė jau yra sukaupusi daug teorinių ir praktinių žinių, o tai leidžia savo darbą atlikti itin profesionaliai. Odontologės specializacija plati, ji ne tik gydo suaugusių ir vaikų dantis, bet ir protezuoja implantus.  Kaune gydytoja Ernesta turi savo odontologijos kabinetą. Įdomu tai, kad netgi yra įkūrusi privatų odontologijos muziejų. Odontologijos muziejus, įsikūręs klinikos foje, supažindina lankytojus su šimtmečius skaičiuojančia odontologijos istorija. Ekspozicijoje pateikiami odontologijos technikos eksponatai, įrankiai, archyvinės nuotraukos.

Paklausta kaip atsidūrė Pakruojyje, gydytoja pasakoja turinti sentimentų šiam kraštui. Ernestos Vincevičienės šeimoje daug žmonių kilusių iš Šiaurės Lietuvos, čia yra ir senelių kapai, o jos dėdė „Žiemgalos“ redaktorius. Taigi, įdomu buvo pačiai iš arčiau susipažinti su mūsų kraštu, pažinti Pakruojo žmones. Į Pakruojo PSPC kolektyvą gydytoja greitai įsiliejo, nuo pat pradžių palaiko puikius santykius su kolegomis, o iš pacientų sulaukia daug gerų atsiliepimų. Gydytojos odontologės požiūris į darbą: ,,Dantis - tai skulptūra, sukurta gamtos. Mokėkime jį saugoti!''

Visos naujienos Visos naujienos