Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Naujos odontologės (2)

10 / 20 / 2020

Dar viena jauna ir perspektyvi odontologė, kuri dirba Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centre jau nuo vasaros, Giedrė Ambrazevičiūtė. Gydytoja kilusi iš Klaipėdos, kaip pati sako: „Visa širdimi klaipėdietė“. Nuo vaikystės ji sieja savo gyvenimą su menu, visada mėgo piešti, lipdyti iš molio. Iki šiol didžiausia jos aistra - kelionės ir galimybė kelionių metu lankytis muziejuose, parodose, ypač Giedrę domina modernusis menas. Taip pat stipriai gydytoją nuo vaikystės traukė ir medicinos mokslai. Būtent todėl, paskutiniais metais mokykloje, ji apsisprendė rinktis odontologo specialybę. Pasak Giedrės, odontologo darbe labai siejasi ir medicina, ir menas, o darbas reikalauja kruopštumo, dažnai prireikia improvizacijos.

Giedre Ambrazeviciute 2

Giedrė baigusi Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, o Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą jauna odontologė pasirinko, nes patiko darbo sąlygos. Puikų pirmąjį įspūdį paliko vieta, malonus kolektyvas. Ir apie savo pacientus gydytoja atsiliepia labai gražiai, teigia, kad jie yra geriausi ir atsakingiausi. Per kelis darbo mėnesius neteko susidurti su blogai nusiteikusiais pacientais. Pati gydytoja Giedrė labai pozityvi, sugeba būti jiems ne tik gydytoja, bet ir draugė. Odontologė darbe iš visų jėgų stengiasi kiekvieno paciento vizitą paversti maloniu, lengvu ir sukeliančiu kuo mažiau negatyvių potyrių. Ji visuomet detaliai paaiškina procedūros eigą, tikėdamasi paciento bendradarbiavimo ir pozityvaus nusiteikimo. Kaip specialistė ji daug laiko skiria profilaktikai, švietimui, burnos higienai. Norisi, kad žmonės patys suprastų kas vyksta su jų dantimis. Prevencija gydytojai – numeris vienas.

Odontologės Giedrės Ambrazevičiūtės tikslas – augti kaip specialistei, auginti savo pacientų ratą, kuris Pakruojyje jau formuojasi, o dėl to labai džiugu! Ji yra dėkinga, jausdama pacientų pasitikėjimą ir norą būti vienoje komandoje sveikos ir gražios šypsenos link.

Visos naujienos Visos naujienos