Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Naujos odontologės (1)

10 / 19 / 2020

Nuo rugsėjo mėnesio Pakruojo PSPC kolektyvo gretas papildė jauna odontologė Danielė Janulevičiūtė. Danielė yra miesto vaikas, gimusi ir augusi Vilniuje. Paklausta, kaip pasirinko odontologo specialybę, ji prisimena močiutės pasakojimus, kad dar būdama visai maža, vasaromis iš miltų bei vandens pasigamindavo tešlos ir iš ryžių dėliodavo dantukus lėlėms. Nors mokykloje visi mokslai sekėsi gerai, visgi labiausiai širdis krypo prie gamtos mokslų, todėl jau 8 klasėje Danielė apsisprendė - bus odontologė. Mergina yra meniškos sielos, netgi baigė dailės mokyklą. Pasak jos, menas ir odontologija yra net labai suderinami, nes dantukai yra tarsi „mažos skulptūrėlės“.

Daniele Januleviciute

Įdomu tai, kad Danielės Janulevičiūtės šeimoje odontologų ir apskritai medikų nėra, todėl, kai rinkosi specialybę, teko išgirsti nemažai skeptikų, teigiančių, kad įstoti bus sudėtinga. Tačiau jaunoji gydytoja užsispyrusi ir labai motyvuota, tad nemokamai įstojo į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir sėkmingai jį baigė, o dabar tvirtai ir užtikrintai jaučiasi savo srityje.

Paklausta, kaip atsidūrė Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centre, kur dirba dvi dienas per savaitę, Danielė prisipažino, kad ją pakvietė kolegė, kuri čia jau dirbo. Kitomis savaitės dienomis odontologė dirba Kaune, tačiau teigė, kad Pakruojyje jai net labai patinka. Smagu pažinti mažo miestelio kultūrą, ypač sužavėjo Pakruojo dvaras, o ir žmonės mieste tikrai malonūs, draugiški. Dėl kolektyvo gydytoja taip pat maloniai nustebinta, nes jis labai prisideda prie geros atmosferos kūrimo. Jau nuo pirmų dienų ji buvo priimta be galo šiltai, todėl drąsiai gali teigti, kad jaučiasi čia kaip namie. Pakruojyje Danielė Janulevičiūtė planuoja dirbti dar bent metus, bet tikrai neatmeta galimybės, kad liks ilgiau.

Pabaigai, svarbu paminėti, kad Danielės misija šiame pasaulyje, tuo pačiu ir mūsų mieste, labai graži ir prasminga - sukurti ir atnešti kuo daugiau šypsenų. Ne paslaptis, kad turėdamas sveikus ir gražius dantis, žmogus jaučiasi laimingesnis, nori daugiau šypsotis.

Visos naujienos Visos naujienos