Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Nauji automobiliai padės suteikti kokybiškesnes paslaugas

07 / 20 / 2018

Pakruojo pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) parką papildė net du nauji greitosios medicinos pagalbos automobiliai (GMP). „Volkswagen Crafter 4motion“ markės automobilius pašventino dekanas Remigijus Čekavičius ir jau pirmąją dieną jais išskubėta pas ligonius.

Iš viso Sveikatos apsaugos ministerija šį kartą šalies gydymo įstaigoms parūpino 22 naujas GMP, Pakruojui skirti net du šiuolaikiški, naujausia įranga pripildyti automobiliai. Simbolinėje naujųjų GMP perdavimo ceremonijoje dalyvavo ir kolektyvą sveikino rajono meras Saulius Gegieckas ir Administracijos direktorė Erika Kižienė. Savivaldybės vadovai naujus automobilius vairuosiantiems Artūrui Badarui, Svajūnui Juoteikai, Žilvinui Dobilui ir Virgiui Venclovui įteikė simbolines dovanėles ir palinkėjo sėkmės kelyje – vairuotojams tenka ne mažiau atsakingas darbas nei slaugytojoms. Laikinai direktoriaus pareigas einantis Agnius Karmonas slaugytojas pasveikinęs gėlių puokšte džiaugėsi, kad Pakruojo PSPC keičiasi, atsinaujina ir tampa vis modernesne – tą parodo ir naujai gauti automobiliai, kurie suteiks galimybę rajono gyventojus aprūpinti dar kokybiškesnėmis paslaugomis.

„Volkswagen Crafter 4motion“ automobilius sukūrė Vilniuje veikianti įmonė „Altas komercinis transportas“, jie priskiriami B klasei, todėl yra pritaikyti pacientų pervežimui, pirminei jų apžiūrai ir būklės stebėjimui. Juose sumontuota moderni automatinė gaivinimo sistema, pakeičianti rankinį širdies masažą, taip pat daugiau nei 250 kg kelianti, ypatingai lengva stuburo imobilizavimo lenta, paciento transportavimo kėdutė bei modernūs daugiafunkciniai neštuvai. Trūkstamą įrangą pagal poreikius susikomplektuos pačios gydymo įstaigos, o šių automobilių medicinos skyriai yra pritaikyti 2 medikų darbui.

Pasistengta sumontuoti ne tik moderniausią gydymo įrangą, bet ir pasirūpinta ekologija – automobiliai yra „Euro 6“ kategorijos, todėl atitinka griežčiausias anglies dvideginio arba CO2 emisijos normas. Jie yra ištestuoti ir sertifikuoti pagal Europos Sąjungoje galiojantį greitosios pagalbos standartą, todėl yra saugūs tiek transportuojamam pacientui, tiek paramedikams. Sukurtiems GMP automobiliams suteikta 2 metų garantija.

Jau pirmąją dieną į pagalbą ligoniams naujais automobiliais išskubėjęs PSPC slaugytojos ir vairuotojai kasdien pagalbą suteikia dešimtims įvairiuose rajono kampeliuose gyvenantiems asmenims.

PSPC informacija

Naujieji „Volkswagen Crafter 4motion“ markės greitosios pagalbos automobiliai pripildyti modernia įranga

greitosios

Laikinai direktoriaus pareigas einantis Agnius Karmonas greitosios pagalbos kolektyvo slaugytojoms skyrė gėlių žiedus ir padėkos žodžius

agnius 1 

Kasdien pas rajono gyventojus skubančios slaugytojos

 slaugytojos 

Po simbolinio automobilių perdavimo: PSPC greitosios pagalbos kolektyvas kartu su laikinai direktoriaus pareigas einančiu Agniumi Karmonu, meru Sauliumi Gegiecku, Administracijos direktore Erika Kižiene ir Dekanu Remigijumi Čekavičiumi

kolektyvas

 

Visos naujienos Visos naujienos