Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Kaip registruotis ir elgtis atvykus į Mobilųjį punktą?

11 / 24 / 2020

Pakruojyje prie Pirminės sveikatos priežiūros centro (J. Basanavičiaus g. 4, Pakruojis), nuo lapkričio 16 d. veikia Mobilusis punktas, kuriame imami ėminiai tyrimams dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos).  Pakruojyje Mobilusis punktas dirba pirmadieniais, trečiadieniais nuo 13.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais nuo 13.00 val. iki 15.45 val.

Registracija tyrimui dėl COVID-19 ligos nustatymo Mobiliajame punkte vykdoma per Karštosios linijos 1808 sistemą ir www.1808.lt. Registruojantis reikia nurodyti, kad tyrimą atlikti pageidaujate Pakruojyje.

Svarbu! Į mobilųjį punktą asmenys turi atvykti asmenine transporto priemone ar būti atvežti kito asmens. Atvažiavus prašome sustoti taip, kad tiriamasis sėdėtų punkto pusėje. Negalima vykti taksi automobiliu ar viešuoju transportu, pėsčiomis ar pakeleivingomis mašinomis!

Informacija atvykus į Mobilųjį punktą:

  • Nelipti iš automobilio ir neatidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip.
  • Užrašyti savo mobiliojo telefono numerį ir padėti matomoje vietoje.
  • Pasiruošti asmens dokumentą su asmens kodu.
  • Vykdyti Mobiliajame punkte dirbančių asmenų nurodymus.
  • Atlikus tyrimą, važiuoti namo ir laukti tyrimo rezultato.

Atkreipiame dėmesį, kad Pakruojo rajono savivaldybės gyventojai, neturintys galimybės savo transportu nuvykti į karščiavimo kliniką,Mobilųjį punktą ar izoliacijos vietą, dėl pavėžėjimo gali kreiptis į Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centrą. Kontaktinis asmuo –Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro direktorė Rima Juozapavičienė, tel. 8 610 96 974. Paslauga mokama.

Visos naujienos Visos naujienos