Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Dėl remonto darbų Vaikų konsultacija ir Psichikos sveikatos centras veikia pagrindiniame PSPC pastate

08 / 24 / 2018

Pakruojiečiai ir atvykstantys rajono gyventojai jau tikrai spėjo pastebėti viename iš rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) pastatų triūsiančius darbininkus ir aplink atsiradusią STOP juostą. „Vyksta remonto darbai, todėl Vaikų konsultacija ir Psichikos sveikatos centras laikinai perkelti į pagrindinį pastatą. Atsiprašome pacientų dėl patiriamų nepatogumų, remontą planuojama baigti iki šių metų pabaigos. Po to ateinančius pasitiks erdvesnės, jaukesnės, šiltesnės ir daug modernesnės patalpos“,- sako laikinai PSPC direktoriaus pareigas einantis Agnius Karmonas.

Laikinai PSPC direktoriaus pareigas einančio direktoriaus pastebėjimu, pastate, kuris dabar tvarkomas, kapitalinio remonto nebuvo nuo jo pastatymo metų – kabinetai metų eigoje būdavo tvarkomi tik kosmetiškai.

Pasibaigus darbams pastate bus nauji langai, durys, stogo danga, padidės kai kurios erdvės, atnaujintos komunikacijos – vamzdynai, elektros tinklai. Bene labiausiai laukiamas patogumas – liftas, kurio iki šiol pastate nebuvo. Taip pat pasikeis ir pagrindinis įėjimas – jį planuojama padaryti tiesiai iš gatvės pusės, įrengti patogų privažiavimą neįgaliems asmenims ir tėveliams, kurie atvyksta su vaikais vežimėliuose.

„Tikimės, kad mūsų pacientai palankiai įvertins galutinį rezultatą ir nepatirs didelių nepatogumų dėl laikinų pasikeitimų“,- sakė A. Karmonas, pastebėjęs, kad Vaikų konsultacijos ir Psichikos sveikatos centro perkėlimas praėjo sklandžiai – neatsirado jokių keblumų priimant pacientus.

SVARBI INFORMACIJA PACIENTAMS:

Vaiku konsultacija perkelta į pagrindinį PSPC pastatą, 102 kabinetą, 1 aukštas. Registracija vykdoma tel.: 69048 arba mob. tel.: 86 87 84 895

Psichikos sveikatos centras perkeltas į pagrindinį PSPC pastatą, 201 kabinetą, 2 aukštas. Registracija vykdoma bendruoju tel.: 69049.

Odontologai ir skiepų kabinetas dirba įprastose vietose.

PSPC informacija

remontas1

Iš patalpų išnešti visi daiktai, vyksta griovimo darbai

iejimas

Pasibaigus remonto darbams pagrindinis įėjimas bus iš gatvės pusės

Visos naujienos Visos naujienos