Registracija su esveikata.lt
Skambinkite I–V 8:00–18:00 (8 421) 69 046

Atsinaujinusiose patalpose ir ligoniams, ir darbuotojams bus maloniau

05 / 27 / 2019

Pakruojo pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) pastate sugrįžtuvės. Penktadienį direktorius Agnius Karmonas pristatė renovuotas centro patalpas. Nuo praeitų metų vasaros senasis pastatas pasikeitė neatpažįstamai. Po vienu stogu šiandien yra Vaikų konsultacija, Psichikos sveikatos centras, diabeto klubas „Vita“ ir Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos Pakruojo skyrius. Savo vietoje yra likę odontologijos ir dantų protezavimo skyriai.

60535314 753219438407832 408890202363265024 n

Dar iki praeito rudens rangovai keitė stogo dangą, kardinaliai išgriautas vidaus patalpas suremontavo, pakeisdami vidaus išplanavimą. Rajono savivaldybės Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjas Gintaras Makauskas sakė, kad prieš pradėdami šią renovaciją pirmiausiai pakeitė visas komunikacijas.

image3

Į simbolinį sutvarkyto pastato atidarymą atėjo rajono meras Saulius Margis, jo patarėja Simona Lipskytė, strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjas Gintaras Makauskas, jo pavaduotoja Lina Mikolaitytė, vyriausioji specialistė Lilija Savickienė, savivaldybės gydytoja Vilma Žuvininkienė, personalas. A. Karmonas susirinkusius pakvietė užeiti į Vaikų konsultaciją pro naujai atidarytą įėjimą iš gatvės pusės. Dabar bus patogiau į pastatą patekti tėveliams su vežimėliais, ruošiamasi įrengti nuovažą (pandusą).  

image1 2

Pirmajame aukšte susirinkusius pasitiko erdvios ir šviesios patalpos. Čia įsikūrė registratūra, trys vaikų ligų gydytojų: Ritos Paškevičienės, Laimos Gudienės ir Sonatos Sudarienės- kabinetai, vaikų žaidimų kampelis, procedūrų kabinetas, darbuotojų poilsio kambarys. Čia ne vien  sienos išdažytos, bet ir nauji baldai, vaikams daug jaukiau, nes ir vietos pažaisti atsirado, viskas įrengta lyg privačiose klinikose. Planuojama laukiamajame pakabinti monitorių, kuris  informuos vaikus ir jų tėvelius. Tiesiai iš vaikų poliklinikos bus galima patekti į odontologų kabinetus, antrojo aukšto lankytojams veiks liftas. Šis įrenginys bus patogus naudotis, nes leis laisvai judėti abiejuose pastato aukštuose. Į jį bus galima patekti iš J. Basanavičiaus gatvės (pastato gale, priešingoje pusėje, nei buvo vaikų konsultacijos įėjimas), taip pat tiek iš pirmojo, tiek iš antrojo aukšto. Lieka ir iš kiemo pusės buvusi laiptinė, kuria patenkama į Psichinės sveikatos centrą. Jaukus ir erdvus laukiamasis, registratūra, suaugusiųjų gydytojos psichiatrės Žibutės Juknienės, vaikų psichiatrės Vaidos Činčienės kabinetai, darbuotojų poilsio kambarys. Kitoje pusėje procedūrinis kabinetas, archyvas, diabeto klubo „Vita“ ir  Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos Pakruojo skyriaus   patalpos.

pspc 1

Rajono merui S. Margiui, direktoriui A. Karmonui, Vaikų ligų gydytojai L.Gudienei ir Psichinės sveikatos centro vedėjai Ž. Juknienei perkirpus juostelę, patalpų šeimininkas dėkojo visiems, kurie prisidėjo prie iš Valstybės investicinio projekto trečiojo etapo 287 tūkstančių vertės programos lėšų įsisavinimo. Pirmiausiai buvo dėkojama G. Makauskui ir jo darbuotojoms, Pakruojo rajono PSPC ūkvedžiui Dariui Čėsnai, darbo saugos inžinieriui Vidmantui Miežiui, viešųjų pirkimų specialistei Solveigai Baužienei , IT specialistui Mindaugui Baltėnui, pagalbiniams darbininkams Kęstučiui Didaronkui ir Sauliui Morkūnui ir visiems kitiems prisidėjusiems.

pspc 4.

Meras S. Margis  sakė, jog džiugu dėl sutvarkyto pastato. Tai leis ne tik pagerinti čia dirbantiems sąlygas, bet ir ligoniams bus maloniau lankytis. Palinkėjo gero darbo. Psichikos skyriaus vedėja Ž. Juknienė dėkojo administracijai už rūpestį, poliklinikai už tai, jog priglaudė po savo stogu, kol vyko remonto darbai. Gydytoja apibūdindama naujas patalpas tikisi, jog šviesūs kabinetai ir erdvės teigiamai veiks ligonius ir jiems reikės mažiau vaistų. Tarp sveikinusių buvo ir Vyr. slaugytoja Eglė Mališevičienė, Joniškio psichikos sveikatos centro atstovė Vaida Činčienė, diabeto klubo pirmininkė Adelė Dobilienė.

Primename, jog registracija  į Vaikų konsultaciją  vykdoma internetu www.pakpspc.lt,  telefonu 690048 arba mobiliuoju telefonu: 86 87 84 895

 Į Psichikos sveikatos centrą registracija vykdoma internetu www.pakpspc.lt ir telefonu 69046

Pakruojo rajono laikraščio „Auksinė varpa“ straipsnis

Visos naujienos Visos naujienos